British International School Gdańsk (BISG) to prestiżowa Międzynarodowa Szkoła Brytyjska z wykładowym językiem angielskim kształcąca dzieci w wieku od 2,5 do 16 lat.

Oferujemy naukę w oparciu o dwa programy nauczania: program brytyjski jako baza oraz Polską Podstawę Programową. Nasi uczniowie reprezentują ponad 40 różnych narodowości.

British International School Gdańsk poszukuje nauczyciela matematyki do szkoły podstawowej oraz liceum. Zatrudnienie od września 2024 r.

Do głównych obowiązków nauczyciela należeć będzie:

• prowadzenie zajęć edukacyjnych w klasach 1-3 liceum ogólnokształcącego oraz kilku godzin w klasach 4-6 (do potwierdzenia),
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji szkolnej,
  • współpraca z innymi nauczycielami oraz sekretariatem szkoły,
  • kontakt z rodzicami.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy przygotowania pedagogicznego oraz wykształcenia kierunkowego poświadczonego dyplomem. Wymagamy biegłej znajomości języka angielskiego, ze względu na prowadzenie zajęć w tym języku (certyfikat językowy mile widziany). Oczekujemy również minimalnego doświadczenia w pracy z uczniami szkół średnich (rok-2 lata). Ponadto, szukamy osoby umiejącej pracować w zespole, mającej zdolność angażowania i inspirowania uczniów oraz budowania doskonałych relacji.

Oferujemy:

• pracę w młodym, międzynarodowym środowisku w ciągle rozwijającej się szkole,
  • umowę na pełny etat (około 22 godzin dydaktycznych),
  • wiele możliwości rozwoju oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 8000 PLN brutto
  • podstawową opiekę medyczną,
  • podstawowe ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport.