Przedszkole

Do naszego przedszkola uczęszczają dzieci z różnych krajów, a podstawowym językiem nauczania i komunikacji jest język angielski. Jako placówka zarejestrowana w Kuratorium Oświaty spełniamy również wszystkie niezbędne polskie wymagania programowe.

Mamy trzy grupy przedszkolne:

 • Maluszki - dzieci w wieku 2,5 - 4,5 lat
 • Starszaki - dzieci w wieku 4,5 - 5,5 lat
 • Zerówka - dzieci w wieku 5,5 - 6,5 lat

Jesteśmy otwarci w godzinach 7:30 - 17:00, od poniedziałku do piątku. Miesięczne czesne obejmuje wszystkie zajęcia w ciągu dnia, łącznie z dodatkowymi, takimi jak zajęcia plastyczne, języki obce, wychowanie fizyczne i muzyka. Po zakończeniu zajęć, o godzinie 15.15, dzieci mogą uczestniczyć w klubach przedszkolnych (niektóre z nich są dodatkowo płatne) lub pozostać pod opieką naszych nauczycieli na świetlicy do godziny 17.00.

W naszym przedszkolu realizujemy brytyjski program nauczania Early Years Foundation Stage (EYFS). Wyznacza on standardy nauki, rozwoju i opieki nad dziećmi przez cały okres edukacji przedszkolnej.

Poprzez zajęcia tematyczne, dzieci pracują nad osiągnięciem celów edukacyjnych w siedmiu obszarach nauki:

1
Komunikacja i język
2
Rozwój osobisty, społeczny i emocjonalny
3
Rozwój fizyczny
4
Umiejętność czytania i pisania
5
Matematyka
6
Rozumienie świata
7
Zajęcia plastyczno-techniczne

Nasze przedszkole jest otwarte od września do końca lipca (w okresie od ostatniego tygodnia czerwca do końca lipca prowadzimy półkolonie letnie).

Program nauczania

W naszym przedszkolu realizujemy brytyjski program nauczania Early Years Foundation Stage (EYFS). Wyznacza on standardy nauki, rozwoju i opieki nad dziećmi od urodzenia do 5. roku życia.

EYFS wyznacza ramy zintegrowanego podejścia do wczesnej edukacji. Jego wytyczne wyznaczają nauczycielom zestaw spójnych zasad i celów niezbędnych do rozwoju i nabywania wiedzy.

Dzieci w przedszkolu kształtują i rozwijają swoje umiejętności poprzez starannie przygotowane aktywności stworzone w oparciu o tematy takie jak, 'O mnie', 'Zwierzęta świata', 'Kolory i kształty', 'Boże Narodzenie', 'Osoby, które nam pomagają', 'Tradycyjne opowieści', 'Kosmos', 'Wielkanoc', 'Minibestie' czy 'Przemiany i zmiany'.

Nasi nauczyciele pracują niestrudzenie by zapewnić radosne, opiekuńcze i bezpieczne środowisko, które pobudza naturalną ciekawość dzieci i pozwala im powiększać swoją wiedzę i rozumienie otaczającego ich świata. Zapewniamy uczniom rozwój ich niezależności i zdolności współpracy, komunikacji w różnych sytuacjach, zdobywając jednocześnie umiejętności niezbędne w szkole i przyszłym życiu. Nasz budynek i jego otoczenie są idealnymi przestrzeniami do inspirowania i motywacji uczniów do wykorzystywania swojego potencjału.

Rozumiemy, że wybór odpowiedniej szkoły jest ważną decyzją i jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania. Nasz zespół chętnie dostarczy Państwu wszelkich niezbędnych informacji o naszym programie nauczania i naszej placówce.

Kadra nauczycielska przedszkola

Portal rodzica

Poniżej uzyskasz dostęp do szkolnych regulaminów, najświeższych newsletterów i dowiesz się, co aktualnie ciekawego dzieje się w naszych murach.

Media społecznościowe

Inicjatywy i wydarzenia

Nasz program edukacyjny jest wzbogacony wieloma projektami, inicjatywami i wydarzeniami. Niektóre z nich są wymienione poniżej:

Trymestr jesienny:

 1. Pasowanie na ucznia
 2. Dzień Kropki
 3. Tydzień Preorientacji Zawodowej
 4. Przedstawienia świąteczne (Jasełka)

Trymestr wiosenny

 1. Dzień Babci i Dziadka
 2. Tydzień Międzynarodowy
 3. Bal karnawałowy
 4. Światowy Dzień Książki 
 5. Dzień Matematyki 
 6. Tydzień wiedzy i doświadczeń
 7. Dzień Autyzmu 

Trymestr letni

 1. Dzień Ziemi
 2. Dzień Muzyki
 3. Dzień Rodziny
 4. Dzień Sportu
 5. Festiwal talentów

Formularz kontaktowy

Daj nam znać, jak możemy Ci pomóc!

Rozumiemy, że wybór odpowiedniej szkoły jest ważną decyzją i jesteśmy do Państwa dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania. Nasz zespól chętnie dostarczy państwu wszelkich niezbędnych informacji o naszym programie nauczania i naszej placówce.