Z radością ogłaszamy, że:

British International School Gdańsk – Liceum Ogólnokształcące jest Szkołą Kandydującą* do Programu Dyplomowego / Programu Matury Międzynarodowej. Szkoła ta stara się uzyskać miano IB World School. Szkoły z takim tytułem, to placówki złączone wspólną filozofią – zaangażowania w wysokiej jakości, pełną wyzwań, międzynarodową edukację, która według British International School Gdańsk – Liceum Ogólnokształcące jest ważna dla naszych uczniów.

*Tylko szkoły autoryzowane przez Organizację IB mogą oferować którykolwiek z czterech programów akademickich: Program dla klas podstawowych (PYP), Program dla szkół średnich (MYP), Program dyplomowy lub Program związany z karierą (CP). Status Szkoły Kandydującej nie gwarantuje uzyskania zezwolenia. Więcej informacji na temat IB i jego programów można znaleźć na stronie www.ibo.org

Podobne posty